Hakkımızda

 

İZOLET Yapı Kimyasalları, kurulduğu 1983 yılından günümüze yapı sanayinin ihtiyacı olan ürünlerin tespiti ve geliştirilmesinde sahip olduğu kauçuk ve yapı kimyasalları alt yapısıyla etkin bir rol oynamaktadır. Multi-disipliner insan kaynaklarının getirdiği farklı yaklaşımlar sayesinde alışılagelmiş üretim teknolojilerinin dışına çıkarak, inovatif üretim metodlarıyla üstün nitelikli özel ürünleri alternatiflerinden çok daha ekonomik bir şekilde müşterileriyle buluşturan İZOLET, ihracat pazarlarındaki hızlı gelişimiyle global ekonomi içindeki yerini de hızla sağlamlaştırmaktadır. Kauçuk, plastik ve yapı kimyasalları üretim hatlarının ortak kullanımıyla geliştirilen çoklu üretim teknikleri sayesinde pazara sunduğu kullanıcı dostu ürünlerle İZOLET, müşterilerine daha efektif uygulama yolları için sayısız yeni kapılar açmaktadır.

Ana politikası müşteri odaklılık olan İZOLET, tüm müşterileri ile karşılıklı etkileşim içerisinde daima yeni ürünler üretmek için kurum insan kaynaklarının %30'unu AR-GE'ye ayırmış durumdadır. Üstün AR-GE kapasitesiyle, müşterilerinin gelişmekte olan pazarlarda hızlı ilerlemelerinde aktif rol oynamak için müşterileriyle ortak proje takımları kurmak İZOLET'in temel misyonudur.

NEDEN İZOLET?

İZOLET, çevre dostu üretim prosesleriyle kullanıldığı tüm sektörlerde çevre ve insan sağlığına tam uyumlu ürünler üreterek tüm rakiplerinin kısa sürede önüne geçme başarısını göstermiştir. Müşterilerinin talepleri doğrultusunda geliştirdiği özel ürünlerle müşterileri ile her zaman aynı takımda yer alma stratejisi üzerinde yürüyen İZOLET, pazarlama bütçesinin neredeyse tamamına yakınını AR-GE bütçesine aktararak müşterilerine teknik hizmet konusunda pazarda ulaşılması zor bir konumda yer almaktadır.
Müşterileri için özel ürünler üreten İZOLET, sahip olduğu yüksek etik değerler doğrultusunda müşterileri için geliştirdiği özel teknik ve ürünleri diğerleri ie paylaşmama prensibinden hiç bir zaman vazgeçmeyerek müşterileri ile oluşturduğu takım ruhunu hiç bir zaman bozmaz.